Persil s marseillským mýdlem a sladkými mandlemi prací gel 38 dávek 1,9l

Neohodnoceno
Značka: Persil

Prací prostředek Persil s marseillským mýdlem zanechá vaše prádlo čisté a svěží. Jeho složení je dermatologicky testováno a vyhovuje celé rodině. Vůně s výtažky z organické vanilky vás zahalí do hebkosti.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Kód: DE458
215 Kč 113,16 Kč / 1 l
Persil s marseillským mýdlem a sladkými mandlemi prací gel 38 dávek 1,9l
Neohodnoceno
Značka: Persil
Persil s marseillským mýdlem a sladkými mandlemi prací gel 38 dávek 1,9l
Tip
Doprava
Rychlé doručení
Odeslání do 24h
Doprava
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 2000 Kč
Evropa
Kvalita západní Evropy
Na jednom místě

Prací gel Persil s marseillským mýdlem nabízí kompletní péči o čisté a svěží prádlo. Najděte veškerou pravost a účinnost marseillského mýdla s jemnou vůní organických vanilkových extraktů která vás zahalí do hebkosti! Jeho složení je dermatologicky testováno a je vhodné pro celou rodinu.

  • dermatologicky testováno - vhodné pro citlivou pokožku
  • lehká a jemná vůně se sladkými mandlemi
  • 100% recyklovatelná lahev

DÁVKOVÁNÍ: Standardní dávka je 50 ml. Pokud je však vaše prádlo velmi špinavé (to se stává) nebo je ve vaší oblasti tvrdá voda (to se stává také), přidejte 15 ml.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit alergické kožní reakce Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranu očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře (224919293 nebo 224915402). V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: 5-15% aniontových povrchově aktivních látek, <5% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, vonné látky, polykarboxylát, optické zjasňovače, enzymy, kumarin, methylisothiazolinon, octylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Výrobce: Unilever France, 20 Rue des 2 Gares, 92500 Rueil-Malmaison, Francie

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 2.3 kg
Balení [ml]: 1900
Počet praní: 38